Google Ads'i kullanmaya başlamanıza yardımcı olmak için, 5500 TL harcadığınızda size ücretsiz reklam kredisi olarak 5500 TL de biz vereceğiz. Daha fazla bilgi al

Ticimax Arayüz Tasarımı ve Geliştirme

Türkiye’de hizmet veren e-ticaret firmalarının büyük bir bölümünün tercih ettiği Ticimax, pek çok farklı tema ve modül seçeneğine sahip olan bir e-ticaret yazılımı ve altyapı sağlayıcıdır.

İçerik Tablosu

Sağlayıcıdan herhangi bir e-ticaret ürünü satın almış kullanıcılar, kendilerine sunulan standart özelliklere ek olarak yazılımında değişiklik yaparak satışlarını artırmaya çalışmaktadır. Fakat arayüz tasarımı ve geliştirme, uzmanlık gerektiren kapsamlı bir süreçtir. Click to Peak bünyesinde bulunan deneyimli Ticimax arayüz tasarım uzmanları, e-ticaret sitelerinde değişiklik yapmak veya sıfırdan yeni bir tema yapmak için müşterilerinin taleplerine çözüm sunmaktadır. 

Ticimax Arayüz Tasarımı ve Geliştirme

Ticimax E-Ticaret Yazılımı Geliştirme

Ticimax E-ticaret yazılımı kullanan müşterilerimizin web sitelerini, kullanıcı deneyimini baz alarak geliştiriyoruz. Kategori ağacının oluşturulması, hızlandırma, SEO uyumlu hale getirme, kargo entegrasyonları, muhasebe ve fatura entegrasyonlarının eklenmesi, sektöre uygun içerikler ve kategori yazılarının eklenmesi, vb. site geliştirme ve optimizasyon hizmeti sunuyoruz. 

E-ticaret sitesi sahiplerinin yazılımlarından memnun olmama nedenlerinin başında geç açılan sayfalar, basit tasarımlar, ihtiyaç duyulan özellikleri sunmayan yazılımlar, sınırlı düzenleme, düşük trafik, vb. faktörler gelmektedir. Ticimax arayüz tasarımı geliştirme ekibimiz, e-ticaret projelerinizi tüm yönleriyle ele alıyor, eksiklerini tespit ediyor ve işinizin ihtiyaçlarına çözüm sunan profesyonel geliştirme çalışmalarına imza atıyor. 

Ticimax E-Ticaret Arayüz Tasarımı ve Sisteme Entegre

Markanızın kendine özgü karakterini yansıtabileceğiniz, tamamıyla işinize odaklanmış bir arayüz tasarım ile online mağazanızı daha güçlü hale getirebilirsiniz. Ticimax e-ticaret teması arayüz tasarımı ve hazırlanan tasarımın sisteme entegre edilmesi süreçlerinin tümünde müşterilerimizle fikir alışverişinde bulunuyor ve onların isteklerine ve sektörün gerektirdiklerine özen gösteriyoruz. İnternet ortamında rekabet gücünüzü artıracak olan markanıza özgü tasarımlarla markanızı daha geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz. Click to Peak arayüz tasarım uzmanlarının geliştirdiği e-ticaret temalarının öne çıkan özellikleri şu şekildedir:

Modern: Modern web tasarımın gerektirdiği şekilde geliştirilen Ticimax e-ticaret temanız; marka değerini artıran tasarımlar, kolay gezilebilir menüler ve bileşenler, modern renkler ve şablonlarla estetik bir görünüm ve işlev sunacaktır.

Hızlı: Hem arama motoru görünürlüğü hem de kullanıcı deneyimi açısından web sitesinin hızlı olması, en önemli kıstaslardan birisidir. Jet hızında açılan sayfalara sahip olmanız için temiz kodlama yaklaşımı benimsenmektedir ve yalnızca ihtiyaç duyacağınız modüller geliştirilmektedir. 

SEO Uyumlu: Organik arama trafiğini, dijital pazarlama stratejilerinin önemli bir parçası haline getiren firmalar, SEO uyumlu web sitelerinin önemini biliyor. Tasarım ve geliştirme ekibimiz, güncel arama motoru algoritmalarını takip ederek, yenilikçi bir yaklaşımla SEO uyumlu web siteleri ortaya koymaktadır. 

Mobil Uyumlu: Son 2 yılda mobil kullanıcı sayısı 2 katına çıktı ve birkaç yıl içerisinde internet kullanıcılarının %90’ının mobil cihazlardan internete erişim sağlayabileceği tahmin ediliyor. Hem masaüstü cihazlarda hem de akıllı telefon ve tablet gibi mobil cihazlarda aynı performansı sunan web siteleri, mobil uyumlu olarak ifade edilir. 

Kullanıcı Deneyimi Odaklı: Web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların gezinme ve alışveriş deneyimini geliştirmeye odaklanmış bir çalışma ortaya koyuyoruz. Bu sayede ziyaretçileriniz ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi alabilir, kurumsal bilgilerinizi görüntüleyebilir, güvenli alışverişin keyfini çıkarabilir. 

Kolay Yönetilebilir: Web sitenizi yönetme konusunda sorularınıza ve sorunlarınıza çözüm sunmak için sabırsızlanıyoruz. Geliştirdiğimiz e-ticaret temalarıyla sitenizi dilediğiniz gibi düzenleyebilir, oluşturduğunuz içerikleri güncelleyebilir ve yeni sayfalar ekleyebilirsiniz. 

Diğer Makalelerimizi İncelediniz Mi?
Merhaba 👋 Nasıl Yardımcı Olabiliriz?