Daha Önce Ads Reklam Vermeyenler İçin Google' dan 16.500 TL' ye Kadar Reklam Fırsatı Daha fazla bilgi al

Web Tasarım Ajansı - Kurumsal Web Tasarım

Bir şirketin web sitesi, müşterilerinin her an karşılaşabileceği yüzüdür. Bu nedenle iyi bir izlenim bırakmalı, güven vermeli ve kullanıcının gerçekleştirmek isediği işlemleri kolaylıkla yapabilmesine imkan sunmalıdır. 

Potansiyel müşterilerin %56’sı, web sitesi olmayan bir işletmeye güvenmiyor. Bunun nedeni web sitesinin resmi, güvenilir ve şeffaf olduğunu göstermesidir. Click to peak kurumsal tasarım ajansı olarak, çalıştığımız markalara yenilikçi, modern, işlevsel ve kullanıcı deneyimi yüksek web siteleri tasarlıyoruz. 

İçerik Tablosu

web tasarım ajansı, kurumsal web tasarım

İşletmeler için Profesyonel Web Tasarım Çözümleri

Click to peak ile işletmeniz için güçlü bir çevrimiçi kimlik oluşturun. 

Kurumsal bir web sitesi, ürünlerinizin veya hizmetlerinizin vitrini olmaktan çok daha fazlasıdır. Şirketinizin değerlerini, kültürünü, standardını ve felsefesini yansıtır. Yalnızca stratejik olarak tasarlanmış ve teknik olarak işlevsel bir web sitesi, rakipler arasında güçlü bir marka imajı ve kimliği oluşturabilir.

Click to peak kurumsal web tasarım çözümleriyle müşterilerimizin beklentilerini karşılayan ve daha geniş kitlelere ulaşmalarını sağlayan özel kurumsal web siteleri tasarlıyoruz. Üstün kullanıcı deneyimi, kolay gezinme, duyarlı düzen ve etkili harekete geçirici mesajlar; kurumsal web sitesi tasarım stratejimizin temelini oluşturuyor.

En iyi kurumsal web siteleri geliştirmek için en profesyonel araçları ve en yeni teknikleri kullanıyoruz. Ekibimiz, sıfırdan özel bir web sitesi oluşturup, kalite testiyle yayına alma aşamasına kadar tüm süreci kapsamlı bir şekilde yönetecektir. 

Kurumsal Web Tasarım Hizmetleri

Kullanıcı deneyimi, arama motoru optimizasyonu, kullanım kolaylığı ve teknik ayrıntıların dikkate alınması, günümüz rekabetçi pazarında performans gösterecek şekilde tasarlanmış bir web sitesi geliştirmede yer alan unsurlardan sadece birkaçıdır. 

Web tasarımı, sanatsal unsurların teknik çözümlerle birleşimidir. Web sitenizin tasarımı, markanızın renk şeması, düzeni, yazı tipi boyutu, organizasyonu, içeriği ve daha fazlasıdır. İyi görünmeli, aynı zamanda pratik ve kullanımı kolay olmalı. Sonuç olarak, müşterilerinizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan bir web sitesi olarak göze çarpmalıdır.  

Tasarım, müşteri tabanınızla etkili bir şekilde iletişim kurmak için çok önemlidir; geliştirme olmadan, web siteniz asla tam potansiyeline ulaşamaz ve kuruluşunuz ulaşmak istediğiniz kişilerle bağlantı kuramaz.

Click to peak kurumsal web tasarım çalışmalarımızla;

 • İşletmeniz, ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında eksiksiz bilgiler sunabilecek,
 • Kaliteli bir tasarımla markanızın özünü ortaya koyabilecek,
 • Etkili bir pazarlama aracı olarak hizmet edebilecek ve markanızın pazardaki varlığını güçlendirebilecek,
 • Müşterilerle kullanıcı dostu, akılda kalıcı ve samimi bir şekilde iletişim kurabilecek web sitelerine sahip olacaksınız. 

Profesyonel, Şık Tasarımlar

Tasarladığımız web siteleri, hem biçim hem de işlev yoluyla hedef kitlenizin dikkatini çeker. Markalar için en iyi web tasarımı ortaya koymak amacıyla düzen, görünüm ve görsel akış gibi kriterlere özen gösterilir.

Sezgisel, Kullanıcı Odaklı Yerleşim

Web tasarımı mantıklı ve okunabilir olmalı ve kullanıcıların ihtiyaç duydukları bilgiyi nasıl bulmaya çalıştıklarını yansıtmalıdır. Kurumsal web tasarım çalışmalarımızda kullanıcı deneyimi bir önceliktir.

SEO Uyumlu Tasarım

SEO, bizim uzmanlık alanımız. İyi optimize edilmiş, Google’da üst sıralarda yer alan ve mobil cihazlara öncelik veren web siteleri oluşturuyoruz.

Web Tasarım Süreci Nasıl İşliyor?

Tüm çalışmalarımızda olduğu gibi kurumsal web tasarım çalışmalarında da amacımız müşterilerinin markalarını en iyi şekilde yansıtabilecekleri dijital varlıklar ortaya koymaktır. 

Web tasarım sürecinin tüm aşamalarında müşterilerimizle işbirliği içerisindeyiz. Bu süreçte nasıl bir tasarım tercih edileceği, yazılım özellikleri, içerik stratejisi, vb. ayrıntılar netleştirilir ve müşterilerin isteklerine uygun olarak tasarım çalışmaları yapılır.

Kurumsal Web Site Arayüz Tasarımı

Kurumsal web tasarımının ilk aşaması, arayüz çiziminin yapılmasıdır. Click to peak grafik tasarım uzmanları, kullanıcı deneyimini ön planda tutmak ve kolay kullanılabilir olmasını sağlamak için web sitesinin nasıl bir görünüme sahip olacağını tasarlayacaktır. 

Kullanıcı arayüzü, bir web sitesinin, ziyaretçinin isteklerine sorunsuz bir şekilde cevap verebilecek özelliklerle donatılmasıdır. Web site arayüz tasarımı yapılırken, müşterinin istek ve önerileri dikkate alınır. 

Kurumsal web site arayüz tasarımında amaç sadece iyi bir görünüm elde etmek değil; web sitesinin üstün performans sunacak şekilde tasarlanmasıdır. Buna hızlı açılış süresi, hızlı yanıt verme süresi, tüm cihazlarda uyumlu çalışma, kolay erişebilir olma gibi diğer faktörler dahildir.  

Front-End Geliştirme

Front-end geliştirmenin amacı, web sitesi ziyaretçilerinin sayfayla kolayca etkileşime girmesini sağlamaktır. Web sitesinin görünümü kodlamak için tasarım, teknoloji ve programlamanın birleşimiyle ortaya çıkan bir üründür. Bir web sitesi ziyaret edildiğinde, görülen, tıklanan veya başka bir şekilde etkileşime girilen herhangi bir şey front-end geliştirmedir. Front end geliştirme ile:

 • Kullanıcı deneyimi optimize edilir,
 • Kavramların hayata geçirilmesi için HTML, JavaScript ve CSS kullanılır,
 • Kullanıcı arayüzü geliştirilir ve bakımı yapılır,
 • Tasarım, mobil web siteleri için de uyarlanır,
 • Tarayıcıdan bağımsız olarak site etkileşimini iyileştiren araçlar oluşturulur,
 • Yazılım iş akışı yönetilir,
 • Hataların düzeltilmesi ve kullanılabilirlik için test edilir.

Tasarımı Duyarlı (Mobil Uyumlu) Hale Getirme

Web trafiğinin %50’sinden fazlasını mobil cihazlar oluşturuyor. Duyarlı tasarım, başka bir ifadeyle responsive tasarım, kurumsal web tasarım çalışmalarında artık bir seçenek değil, bir zorunluluktur. 

Duyarlı web tasarımı, web sitenizin görüntülendiği herhangi bir cihaza uyum sağlamasına ve en iyi deneyimi sunmasına olanak tanır. Bu, web sitenizin bir masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, tablet veya akıllı telefondaki bir kullanıcı için harika görüneceği ve kusursuz bir şekilde çalışacağı anlamına gelir. 

Click to peak uzmanları tarafından geliştirilen her web sitesi, kullanıcıların eriştiği her cihaza mükemmel uyum sağlayan duyarlı web tasarım öğelerini kullanır. 

 • Mobil uyumlu tasarım
 • Tüm cihazlarda maksimum verimlilik
 • Pozitif kullanıcı deneyimi
 • SEO’ya tam uyumlu

CMS (İçerik Yönetim Sistemi) Entegre 

Tasarım, artık Click to peak uzmanlarının kodlamış olduğu yönetim paneline bağlanır. CMS’nin entegre edilmesiyle web sitesi sahipleri, web sitelerindeki içerikleri değiştirebilir, düzenleyebilir, yeni içerikler ekleyebilir ve firma/marka hakkında kurumsal bilgiler yayınlayabilir. Şirket içi haberler, yeni ürünler, hizmetler, vb. pek çok bilgi ziyaretçilerle paylaşılabilir.

Click to peak kurumsal web tasarım müşterileri, kendilerine ait web sitelerinin içerik yönetim sistemiyle düzenlenebilmesi ile ilgili destek alacaktır. Kolay yönetilebilir panel ile isteyen herkes, herhangi bir kodlama ve yazılım bilgisi gerekmeden web sitesine içerik ekleyebilecek, var olan içerikleri güncelleyebilecek veya silebilecek. 

SSL Sertifikası Kurulumu

SSL, bir web sunucusu (ana bilgisayar) ve bir web tarayıcısı (istemci) arasında güvenli bir şifreli bağlantı kurulmasına izin veren standart bir teknoloji olan “Güvenli Yuva Katmanı” anlamına gelir. 

Bu bağlantı, ana bilgisayar ile istemci arasında iletilen verilerin özel ve güvenilir bir şekilde korunmasını sağlar. SSL, halihazırda milyonlarca web sitesi tarafından müşterilerle çevrimiçi işlemlerini korumak için kullanılmaktadır. 

Adres çubuğunda https:// kullanan bir web sitesi ziyaret edildiğinde, güvenli bağlantı kurulmuş olur. Çevrimiçi bir mağazanız varsa veya web sitesinde ürün satıyorsanız, SSL, müşterilerle güven kurulmasına ve siz ve müşterileriniz arasında paylaşılan bilgilerin güvenliğini sağlamaya yardımcı olur.

Kurumsal web tasarım çalışmalarımız kapsamında, tüm web sitelerinde SSL’yi aktif ediyor ve güvenliğe öncelik veriyoruz. 

SEO Uyumlu İçerik Ekleme

Web sitelerinin omurgası içeriktir. Kullanıcılar, sitenin görünümünden daha çok içeriğe önem verir. Markayı şeffaf olarak ortaya koyan, ürün, hizmet ve iletişim bilgileri gibi verilerin kullanıcılara net bir şekilde iletilmesi ve kolay okunabilir olması; kullanıcı deneyimini artıran ve neticede içeriğin SEO uyumlu hale getirilmesini sağlayan özellikleridir. 

Click to peak kurumsal web tasarım çalışmalarında, özel bir hizmet olan SEO uyumlu içerik ile ilgili anahtar kelimelerinizde, arama motorlarında üst sıralarda yer alabilirsiniz. Projelerinizin daha etkili bir sonuç alabilmesi için SEO uyumlu tasarıma ek SEO uyumlu içerik stratejisi uygulamanız gerekir. 

İşletmeniz için Web Sitesi Neden Önemli?

Marka İmajını Yansıtır.

Kurumsal bir web sitesi, işletmelere ait ticari bilgileri doğrudan ve kullanılabilir bir şekilde iletir. Kendine özgü, estetik açıdan hoş, güvenli, iyi organize edilmiş, bilgilendirici ve sezgisel gezinme ile stratejik olarak oluşturulmalıdır. Click to peak tarafından tasarlanan kurumsal web siteleri ile marka imajını ve niteliklerini yansıtabilirsiniz.

Etkili İletişim Sağlar.

Kurumsal bir web sitesi, uzun süre devam eden güçlü bir iş-müşteri ilişkisi kurmaya yardımcı olur. Müşterilerinizi en son ürünler ve haberler hakkında e-posta ve mesaj yoluyla kolayca bilgilendirebilirsiniz. Ayrıca müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi anında inceleyip, geri bildirimde bulunabilir. 

Satın Almayı Kolaylaştırır.

İyi tasarlanmış bir kurumsal web sitesi, bir işletmenin siber alanda saygın bir kurumsal imaj oluşturmasına, kolay ve hızlı satın almayı sağlamak için detaylı ürün/hizmet bilgileri aktarmasına yardımcı olur.

Güvenilir İlk İzlenim Kazandırır.

İyi tasarlanmış, profesyonel görünümlü bir kurumsal web sitesine sahip olmak, işinizde bir güvenilirlik duygusu uyandırır. Bu duygu, alıcıları markanızla iyi geçinmeye ve işletmeniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için ürün ve hizmetlerinizi keşfetmeye teşvik eder.

Reklam Çalışması Uygulanabilir.

Kurumsal bir web sitesi, marka sahiplerine ürünlerini çevrimiçi ortamda pazarlamak ve reklamını yapmak için uygun bir ortam sunar. Örneğin, SEO ve sosyal medya pazarlaması gibi dijital pazarlama yöntemlerine yönelmeyi sağlar. 

Müşteri Kitlesini Artırır.

Bir web sitesi, işlek caddede faaliyet gösteren bir dükkandan daha değerli olabilir. Dijital dünyada varlık göstererek çok daha geniş kitlelere erişebilirsiniz. Sosyal medya platformlarını ve diğer dijital kanalları daha etkin kullanarak marka bilinirliğini ve müşteri kitlenizi artırabilirsiniz. 

Kolay Yönetilebilir.

Bir web sitesinin görsel düzeni, şirketin kalitesini ve nihayetinde tekliflerini yansıtır. Modern bir kurumsal web sitesi WordPress gibi içerik yönetim sistemlerinden biri üzerinde çalışır ve periyodik olarak yeni bir görünüm ve içerikle güncellenmesi kolaydır. 

E-Ticaret Yeteneği Sunar.

Satışlarınızı ve verimliliği artırmak, operasyon maliyetlerini düşürmek için gelişmiş e-ticaret yeteneklerine sahip kurumsal web sitelerine sahip olabilirsiniz. İyi tasarlanmış e-ticaret sistemleri, ilgilenilen ürünün kolayca bulunabilmesi için gelişmiş arama seçenekleri, broşürler, kılavuzlar veya formlar gibi indirilebilir kaynaklar sunar. Kurumsal web siteleri ile e-ticaret işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ulaşılabilir Olmanızı Sağlar.

Çevrimiçi bir platformla, işletmeniz müşterilerinize 7/24 hizmet verebilir. Ayrıca, web sitenizle ilgilenmek, mağazayı fiziksel olarak ziyaret etmekten çok daha kolay ve erişilebilir olacaktır.

Düşük Maliyetlidir.

Kurumsal web tasarımı, markanızın basılı medya, radyo, televizyon ve diğer medya türleri gibi çeşitli ortamlarda reklamının yapılmasından çok daha az maliyetlidir. Reklama yatırım yapmanın daha da önemli hale geldiği her geçen gün, web sitenizi tanıtan reklam kampanyaları düzenleyerek yeni müşteriler edinebilirsiniz. Bu da ancak aktif bir web sitesiyle mümkün olur. Düşük maliyetli tanıtım kampanyaları için Google Ads, Facebook ve Instagram Reklamları gibi platformlar oldukça etkilidir. 

Müşteri Memnuniyetini Artırır.

Sorunsuz bir web sitesi, işletmenizin faydalı potansiyel müşterileri davet etmesi için başka bir kapı açar. Fiziksel mağazanıza gitmek yerine sizi çevrimiçi ziyaret etmeyi daha kolay bulan birçok insan var. 

Merhaba 👋 Nasıl Yardımcı Olabiliriz?