Daha Önce Ads Reklam Vermeyenler İçin Google' dan 16.500 TL' ye Kadar Reklam Fırsatı Daha fazla bilgi al

Reklam Yönetimi

Daha fazla sayıda müşteriye ulaşmanızın en kolay yolu pazarlama ve reklam stratejileridir. Başarılı bir reklam yönetimi satış hedeflerinize giden yolu kısaltır. Reklam bütçesinin en verimli şekilde kullanılması, markanıza en uygun reklam modellerinin seçilmesi için profesyonel yardım almalısınız.

Google Reklamları

İnternet kullanıcılarının yaklaşık % 90’ı arama motoru olarak Google’ı seçiyor. Markanızı büyütmek ve daha fazla sayıda aramada görünmek için Google Ads ve Google Adsense reklamlarının etkin bir şekilde kullanılması gerekiyor. Düşük bir maliyetle Google reklamlarından faydalanabilir ve potansiyel müşterilerinizi reel müşteriye dönüştürebilirsiniz. En sık kullanılan reklam modellerinden biri olan Google reklamları, aynı zamanda SEO stratejinizi belirleme konusunda da önem taşır. 

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medya kullanımının gün geçtikçe artması, markalar için bu platformların önemli bir pazarlama aracına dönüşmesini beraberinde getirdi. Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal paylaşım siteleri üzerinden yapılan reklamlar ile çok geniş kitlelere ulaşmak mümkün! Sosyal medya reklamları ile sadece 1 günde milyonlarca insana ulaşılabilir. Ayrıca kullanıcıların sosyal medya reklamlarından daha fazla etkilendiklerine yönelik çeşitli araştırma sonuçları da bulunuyor. Profesyonel reklam yönetimi ekibimiz, sosyal medyada en etkin reklamlarla markanızın tanıtımının yapılmasını sağlayabilir.

Yandex Reklamları

Son dönemde yaptığı atılımla adından daha fazla söz ettiren Yandex Direct reklamları, rakip reklamlara nazaran maliyetinin daha düşük olması ile ön plana çıkıyor. Rekabetin daha az olmasıyla da dikkat çeken Yandex Direct reklamları, hem karlı hem de geri dönüşü son derece yüksek bir pazarlama aracı olabiliyor. Türkiye’ye her geçen gün yatırım yapan ve kullanıcı sayısını hızla artıran Yandex, ek bir pazarlama aracı olarak da isabetli bir tercihe dönüşüyor.  

Native Reklam

Native yani doğal reklam, eğitici ya da eğlendirici bazı içeriklerin kullanımı ile bir hikaye yaratmayı ve kullanıcıları bu hikayelerle etkilemeyi amaçlıyor. İnternet ortamında viral dağılım potansiyeli çok daha yüksek olan bu reklamların en önemli özelliği kullanıcılarla daha kolay etkileşim sağlayabiliyor olmasıdır. Native reklamların kullanıcılar tarafından bir reklam olarak algılanmıyor olması, etkileşim oranının diğer reklamlara nazaran daha yüksek olmasını sağlıyor. Doğal reklamlar marka bilinirliğini artırmak amacıyla da tercih edilebilir.

Müşterilerimiz Bizim Hakkımızda Neler Söylüyor ?
Bizimle İletişime Geçin

Markanızın online pazardaki tüm süreçlerini sizin adınıza yönetebiliriz. Firmanız ile ilgili ödevimize çalışıp, izleyeceğimiz yol haritasını sizinle paylaşabilmemiz için bize form üzerinden ulaşabilirsiniz.

Merhaba 👋 Nasıl Yardımcı Olabiliriz?