Google Ads'i kullanmaya başlamanıza yardımcı olmak için, 5500 TL harcadığınızda size ücretsiz reklam kredisi olarak 5500 TL de biz vereceğiz. Daha fazla bilgi al

T-Soft Arayüz Tasarımı ve Geliştirme

T-Soft E-Ticaret Sistemleri’nde barındırılan projelerinizi, ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda özelleştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Standart temalardan ve tasarımlardan sıkılanlar için uzman arayüz tasarım ekibimizle TSoft altyapısında yer alan sitelerinizi geliştiriyoruz. Ayrıca tamamen size özel, sıfırdan T-Soft e-ticaret tema tasarımları ile markanızı ve işinizi en iyi şekilde yansıtabilmenizi sağlıyoruz. 

İçerik Tablosu

T-Soft Arayüz Tasarımı ve Geliştirme

TSoft E-Ticaret Sistemleri Arayüz Tasarımı

T-Soft üzerinden e-ticaret paketlerinden herhangi birisini satın alan kişilerin sistemde yer alan standart temalarını, marka, sektör ve müşteri istekleri özelinde sıfırdan tasarlıyoruz. Bu süreç görsel tasarım, tasarımın yazılıma entegre edilmesi ve müşterinin onayına sunularak altyapı sağlayıcısı üzerinden hizmetin devam etmesi şeklindedir. 

T-Soft E-Ticaret temaları konusunda uzman ekibimiz, anasayfa tasarımı, kategori sayfası tasarımı, blok başlıkları tasarımı ve header – footer tasarımı, ürün detay sayfası tasarımı gibi tüm tasarım bileşenlerini kapsamlı bir şekilde geliştirmektedir. 

T-Soft Arayüz Tasarım Süreci

Click to Peak Dijital Pazarlama Ajansı olarak web tasarım alanındaki uzmanlıklarımızdan birisi olan T-Soft arayüz tasarım hizmetimizle, markanızın en değerli dijital yatırımı olan web sitelerinizi kusursuz ve modern tasarımlarla süslüyoruz. Bu süreç, müşterinin istek ve taleplerini anlamak, sektör hakkında veri toplamak, görsel tasarımın yapılması ve hazırlanan temanın yazılıma entegre edilmesi aşamalarından oluşmaktadır.

Görsel Tasarım

Tasarıma başlamadan önce müşteriyle detaylı görüşme yapılır. Bu görüşmede müşterinin beklentileri, sektörü tanıma, ürün ve hizmetler hakkında bilgi alma, temel tasarım özelliklerinin belirlenmesi, vb. konular hakkında tartışılır. Elde edilen datalar ile tasarım hazırlanır ve müşteriye sunulur. Müşteri, süreç boyunca tasarımla ilgili revize hakkına sahiptir. Beğenmediği veya değiştirilmesini istediği detaylar hakkında düzenleme talep edebilir. Arayüz tasarım uzmanlarımız, dijital kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak tasarımlar oluştururken, iyi bir iş birliği kurma gayreti içerisinde olacaktır.

Tasarımın Yazılıma Entegre Edilmesi

Müşteri tarafından tasarıma onay verilmesi halinde, temiz ve hızlı kod yapısı ile hazırladığımız tema, T-Soft sistemine entegre edilir. Yazılıma entegre edeceğimiz tasarım, modern, mobil uyumlu, SEO uyumlu ve hafif kod yapısı ile son derece hızlı açılan bir site görünümüne dönüştürülecektir. E-Ticaret sektörünün gerektirdiği modern ve gelişmiş tasarım anlayışını benimsiyor, yazılım üzerinde sorunsuz çalışması için gereken özeni gösteriyoruz.

Her web sitesi özeldir ve marka özelinde hazırlanan web sitelerinde, kullanıcıların daha iyi bir alışveriş deneyimi yaşaması için web siteniz üzerinde titiz bir çalışma yapıyoruz. Bu çalışmanın belirli detayları standart bir hizmet olarak sunulurken, SEO çalışması ve içerik girişi gibi opsiyonel hizmetlerle markanızı büyütüyoruz. 

T-Soft Tasarım Geliştirme

TSoft e-ticaret sistemi üzerinde barınan web sitelerinizin belirli sorunlarını çözmek ve tasarım üzerinde değişiklik yapmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yavaş açılan web siteleri, arama motoru görünürlüğünün düşük olması, editoryal düzenlemenin sınırlı olması ve temanın ekstra özelliklerin bulunmaması gibi yaygın sorunlar, müşterilerimizin TSoft temaları üzerinde geliştirme talep etmelerinin başlıca nedenlerindendir. 

Diğer Makalelerimizi İncelediniz Mi?
Merhaba 👋 Nasıl Yardımcı Olabiliriz?