Google Ads'i kullanmaya başlamanıza yardımcı olmak için, 5500 TL harcadığınızda size ücretsiz reklam kredisi olarak 5500 TL de biz vereceğiz. Daha fazla bilgi al

Yazılım Geliştirme

Teknoloji baş döndüren bir hızla ilerlerken yüksek hızda ve yüksek güvenlikli yazılımlara olan ihtiyaç da artıyor. Profesyonel yazılım geliştirme ekibimiz, ihtiyaçlara yönelik net çözümler sunan, yeni nesil yazılım tasarımları hazırlıyor.

Kurumsal Web Tasarım

Tüm cihazlarda kusursuz görünen responsive kurumsal web tasarım çalışmalarımız istek ve ihtiyaçlara göre hazırlanıyor. Kurumsal firmaların misyon ve vizyonuna uygun, geliştirilebilir bir alt yapıya sahip olan web tasarım çalışmalarımız kapsamında, kolay kullanılan yönetim panelleri ile tanışmanızı da sağlıyoruz. Gelişmiş bir teknik bilgi gerektirmeden her türlü içeriğe sitenize pratik şekilde yüklemeniz mümkün oluyor. Kullanıcı alışkanlıkları da göz önünde bulundurularak hazırlanan web tasarımlar en güncel yazılım diliyle kodlanıyor.

Web Yazılım Geliştirme

Hızla gelişen ve değişen sektörlerde ihtiyaç duyulan yazılım çözümleri beklentilerin çok ötesinde olabilir. Bu noktada devreye giriyor ve web yazılım geliştirme hizmetimiz kapsamında net çözümler sunuyoruz. Web sitede mevcut olan uygulamaların farklı sistemlere entegrasyonu, farklı raporlama ihtiyaçları ya da mevcut yazılımın iş akışına göre değişmesi gibi pek çok talebinizi bizimle paylaşabilir ve web yazılım geliştirme hizmetimizden siz de faydalanabilirsiniz.

Front-End Geliştirme

Web sitenizin her sayfasının güzel görünmesi, kullanıcılarda iyi bir his yaratması, sitenin marka imajına uygun görünmesi ancak başarılı bir Front-End geliştirme çalışmasıyla mümkün olabilir. HTML, CSS ve JavaScript yazılım dilleri ile gerçekleştirilen Front-End geliştirme çalışmasının her bir aşaması, sonucu doğrudan etkiliyor. Bu nedenle tüm aşamaları titizlikle gerçekleştiriyor ve sizlere en iyi sonucu sunuyoruz. Web sitenizin daha etkileyici bir stil kazanması için profesyonel Front-End geliştirme hizmetimizden yararlanın.

Back-End Geliştirme

Web sitelerin sadece güzel görünmesi ve kullanıcıda iyi bir his yaratması, etkileyicilik noktasında yeterli değildir. Aynı zamanda sitenin doğru çalışması da gerekiyor ve işte bu noktada devreye profesyonel yazılım geliştirme ekibimiz tarafından gerçekleştirilen Back-End geliştirme hizmetimiz giriyor. En genel şekliyle kodlamanın arka yüz kodlaması olarak tanımlayabileceğimiz Back-End geliştirme çalışmamız kapsamında sitenin tüm uygulama, araç ve sayfalarının doğru şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Detaylı bilgi için bizi arayın.

iOS & Android Mobil Uygulama

Kurumsal firmaların, işletmelerin ya da şahısların ihtiyaçlarına net bir çözüm sunan, akıllı telefon ve tablet modellerinde sorunsuz bir şekilde çalışan iOS ve Android işletim sistemlerine uygun mobil uygulamalar için doğru adrestesiniz. App Store ya da Google Play Store’da yayınlanabilecek bir alt yapıya sahip olan mobil uygulamaları sizin için tasarlıyor, kodluyor ve kullanıma hazır halde teslim ediyoruz. Sadece beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı yazılım ekibimize aktarmanız yeterli olacak.

Landing Page

Dijital pazarlama stratejilerini hayata geçirmek ve dijital dönüşümü artırmak için sizin de landing page sayfalara ihtiyacınız olabilir. Form doldurma, dokuman indirme, listeye üye olma, video izleme, satın alma gibi pek çok farklı konuda kullanıcılara aksiyon aldırmak için son derece önemli olan landing page oldukça kritik bir öneme sahiptir. KPI’larda sapmaya neden olmaması ve reklam maliyetlerini yükseltmemesi için landing page sayfaların doğru şekilde hazırlanmış olması gerekiyor.

Ödeme Entegrasyonları

Satın alma sürecinin en kritik aşaması ödemedir. Bu nedenle web sitelerin çeşitli ödeme araçları ile entegrasyonu çok büyük önem taşıyor. Uluslararası POS, PayNet, PayU, iPara, PayTR ve SanalPOS başta olmak üzere tüm ödeme araçlarının web sitesine sorunsuz bir şekilde entegrasyonunun yapılması için ödeme entegrasyonu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Özel yazılımla hazırlanan web sitelerin ödeme entegrasyonu çalışmasını da başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

Sistem Entegrasyonları

Birden fazla altyapının bir araya getirilmesi ve tek bir sistem olarak çalışması için gerçekleştirilen sistem entegrasyonu ile inovasyonu hızlandırabilir, kurumsal iş süreçlerinde karşılaşılan zorluklardan kurtulabilirsiniz. Sistemlerin daha işlevsel olması ve sürdürülebilirlik kazanması amacıyla da sistem entegrasyonu hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilen entegrasyon hizmetimiz kapsamında büyük ölçekli yazılımlar da kullanabiliyoruz. Entegre sistemlerin sürekliliğinin takibi için de bizi arayabilirsiniz.

E-Ticaret E-Ticaret

Günümüzde alıcılarla satıcıların buluştuğu en önemli mecra internettir. İnternette sadece bir e-ticaret sitesi ile var olmanız yeterli değil. Aynı zamanda gelişmiş yazılımlarla hazırlanan, dizaynı kullanıcılarda iyi bir his bırakan, sorunsuz çalışan, kampanya ve reklam modüllerini de kapsayan, hem kullanıcı hem de Google dostu bir e-ticaret sitesine sahip olmanız gerekiyor. Böyle bir e-ticaret sitesine sahip olmanız, bizimle iletişime geçmeniz kadar kolay!

Müşterilerimiz Bizim Hakkımızda Neler Söylüyor ?
Bizimle İletişime Geçin

Markanızın online pazardaki tüm süreçlerini sizin adınıza yönetebiliriz. Firmanız ile ilgili ödevimize çalışıp, izleyeceğimiz yol haritasını sizinle paylaşabilmemiz için bize form üzerinden ulaşabilirsiniz.

Merhaba 👋 Nasıl Yardımcı Olabiliriz?