Daha Önce Ads Reklam Vermeyenler İçin Google' dan 16.500 TL' ye Kadar Reklam Fırsatı Daha fazla bilgi al

İçerik Pazarlama

Arama motorlarının web site değerlendirmelerinde içerik çok büyük önem taşıyor. Web sitenizin arama motoru sıralamalarında daha üst sırada konumlanabilmesi için özgün ve etkin içeriklere ihtiyacınız olacak. Stratejik şekilde değerlendirebileceğiniz içerik ihtiyacınızı sitemizden karşılayabilirsiniz.

Kurumsal Blog İçerikleri

Markalaşmak, web sitenizin trafiğini artırmak ya da ziyaretçilere çeşitli konularda daha detaylı bilgi aktarmak gibi pek çok amaçla kullanılan kurumsal blog içeriklerine düzenli olarak ihtiyacınız olacak.  % 100 SEO uyumlu, özgün, marka diline ve hedef kitleye uygun, hedef kelime odaklı blog içeriği ihtiyacınız için profesyonel yazar ekibimizin hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Dil, uyumluluk, etkin anlatım gibi kriterlerinize uygun içeriklere ihtiyacınız olduğunda bizi aramanız yeterli olacak.

Basın Bültenleri

Markalar ürün ve hizmet tanıtımları yapmak, gelişmeleri kamu oyu ile paylaşmak için basın bültenlerine ihtiyaç duyabiliyor. Basın bülteni içerikleri markaların hedef kitleleri ile etkin bir iletişim kurmasını sağlarken aynı zamanda rakiplerine karşı da ciddi bir hamle yapılmasını sağlar. Basın bülteni içeriklerine ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçebilir ve haber diliyle kaleme alınan içeriklerin en kısa sürede markanız için hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Profesyonel yazar kadromuz tarafından kaleme alınan içerikler % 100 özgündür.

Kategori İçerikleri

E-ticaret sitelerinin kategori sayfalarında yayınlanan kategori içerikleri, müşterileri web sitesi içerisinde en doğru şekilde yönlendirmek, kategori çatısı altında mevcut olan ürün ya da hizmetlere dair bilgi vermek ve hedef kelimelerle arama motoru sıralamalarında yükselmek gibi çeşitli amaçlarla hazırlanıyor ve kullanılıyor. % 100 özgün, etkin bir dille kaleme alınan, hedef kitleye, ürün ve hizmetlere uygun kategori içeriği ihtiyacınızı profesyonel yazar ekibimiz tarafından hazırlanan % 100 SEO uyumlu içeriklerle karşılayabilirsiniz.

Ürün Açıklamaları

Dijital ortama satışa sunulan ürünlerin en etkili dille ziyaretçilere tanıtılması, satışların artmasını sağlarken arama motorlarında da sıralamada yükselmenizin yolunu açar. Hedef odaklı kelimeler ve hedef kitleye uygun bir dil kullanılarak kaleme alınan ürün açıklaması içerikleri aynı zamanda potansiyel müşterilerin akıllarındaki soru işaretlerinin kaldırılması ve ürünün daha iyi tanınması bakımından da önem taşıyor. Ürün açıklamaları ihtiyacınızın profesyonel yazar ekibimiz tarafından kısa sürede karşılanması için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacak.

Sosyal Medya İçerik Üretimi

Markalar potansiyel ve reel müşterileri ile etkin bir etkileşim yakalamak için sosyal medya platformlarını daha yoğun kullanıyor. Sosyal medyada yapılan paylaşımların markanın imajına uygun olması ve hedef kitleyi harekete geçirebilmesi gerekiyor. İşte bu noktada devreye sosyal medya içerikleri giriyor. Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya kanallarında paylaşabileceğiniz, markanızı en iyi şekilde yansıtan içerik ihtiyacınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Periyodik olarak post sağlamamız için de bizi arayabilirsiniz.

Mikro Siteler

Firmanızın ürün ya da hizmetlerine özel olarak hazırlanan mikro site çalışmalarımızı sizin için de gerçekleştirebiliriz. Mikro site yani kampanya sitelerini hem farklı bir domainde hem de firmanızın alt domaininde hazırlayabiliyoruz. Her sektör için farklı varyasyonlarda hazırladığımız mikro site çalışmaları ile dilediğiniz ürün ya da hizmeti daha fazla ön plana çıkarabilirsiniz. Firma imajına, ürün ya da hizmete en uygun tasarımla hazırlanan mikro siteler hizmetimizden siz de faydalanın.

Müşterilerimiz Bizim Hakkımızda Neler Söylüyor ?
Bizimle İletişime Geçin

Markanızın online pazardaki tüm süreçlerini sizin adınıza yönetebiliriz. Firmanız ile ilgili ödevimize çalışıp, izleyeceğimiz yol haritasını sizinle paylaşabilmemiz için bize form üzerinden ulaşabilirsiniz.

Merhaba 👋 Nasıl Yardımcı Olabiliriz?