Konya Web Tasarım, Google Dostu ve Mobil Uyumlu

Konya web tasarım firması olarak, hazır tasarımlardan kaçınarak, modern, hızlı, Google dostu ve mobil uyumlu projeler ortaya koyuyoruz. Profesyonel tasarım ve yazılım ekibimizle, markanızı dijital dünyaya taşıyoruz. 

Birçok farklı sektörde onlarca farklı referansa sahibiz. Tasarımlarımızda güncel teknolojileri takip ederek, en iyi kullanıcı deneyimi sunan web siteleri geliştiriyoruz. 

İçerik Tablosu

Konya Web Tasarım Hizmetleri

Konya’da hizmet veren web tasarım ajansımız, bugüne dek geliştirdiği onlarca proje ile markalara, kendilerini en iyi şekilde ifade edebilecekleri, ürün ve hizmetlerini en iyi şekilde ortaya koyabilecekleri kurumsal kimlik çalışmalarına imza atmıştır. Onlarca farklı sektörde yüzlerce referans ile Konya web tasarım ve Konya web yazılım alanında geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Profesyonel web tasarımı hizmetimizde, projelerinizi kendi projelerimiz gibi sahipleniyor, internet ortamında rekabetçi ve kaliteli platformlara sahip olmanızı sağlıyoruz. Dijital ortamda adınızı zirveye taşımak için hemen bizimle ile iletişime geçin.

Konya Web Tasarım Ajansı

konya web tasarım

Konya web tasarım firmaları arasında öncü bir ajans olan Click to Peak, bünyesinde faaliyet gösteren tasarım, SEO, reklamcılık, yazılım ve içerik uzmanları ile projelerinizi eksiksiz olarak dijitale taşımaktadır. Konya web site tasarım hizmetimiz kapsamında, tamamen benzersiz tasarıma sahip platformlar geliştiriyoruz. Bu sayede müşterilerimize arama motorunun otoriter ve özgün olarak nitelendirebileceği web siteleri sunuyoruz. Web tasarım çalışmalarımız, tamamıyla özelleştirilebilir hizmetleri kapsamaktadır. Dilerseniz bu hizmetimizle birlikte sosyal medya yönetimi, reklam yönetimi ve danışmanlığı, SEO danışmanlığı, içerik çalışmaları, Google Ads reklam yönetimi ve danışmanlığı gibi çeşitli hizmetlerle projelerinizi, hedeflerinize ulaşmak istediğiniz ölçüde ileriye taşıyoruz. 

Google Dostu, Özgün Tasarımlı Web Site Tasarımı

Standart bir web sitesi ile internet ortamında rekabet avantajı elde edebilmek artık imkansız hale geldi. İnternet kullanıcılarının %95’inin kullandığı bir arama motoru olan Google, yalnızca kaliteli, özgün tasarımlı ve iyi bir kullanıcı deneyimi sunan web sitelerine üst sıralarda yer veriyor. 

İşte özgün tasarımlı web sitesinin avantajları:

 • Özgün tasarımlı web sitesi demek, web sitesindeki tasarımın yalnızca size özel olduğu anlamına gelir. Bu da yalnızca ihtiyaçlarınıza yönelik bir platform oluşturulması için önemlidir. 
 • Hazır tasarım kullanan web sitelerinde, yalnızca belirli işlevler bulunur. Web sitesi sahipleri, sitelerinde istediği gibi bir değişiklik yapmak istediğinde, bunu paket programlarla gerçekleştirmek çok zordur. Fakat özel bir şekilde tasarlanan web siteleri, gereksinimlerinizi karşılayacak özelliklerle donatılabilir. 
 • Müşterilerinize özel bir marka olduğunuzu hissettirir.
 • Özel tasarımlı web siteleri, Google ve diğer arama motorlarında daha iyi sıralama elde eder.
 • Özel web siteleri, işiniz için en iyi esnekliği sunar. Bu da kullanıcı deneyimini artıran bir faktördür. 

Konya web tasarım şirketleri arasında yer alan firmamız, Google dostu, özel tasarım ve yazılımlı web siteleri ile markanızın hikayesini en iyi şekilde dijital dünyaya taşıyacaktır.

Mobil Uyumlu Web Site Tasarımı

Mobil uyumlu, bir diğer ifadeyle duyarlı web site tasarımı, cihazlar arasında en iyi kullanıcı deneyimini sunmak için bir kullanıcının ekran boyutuna, yönüne ve çözünürlüğüne yanıt olarak web sitenizi biçimlendirme sürecini ifade eder. Konya web sitesi yapan firmalardan birisi olarak, mobil uyumlu web siteleri geliştiriyoruz. 

Duyarlı web tasarımın sayesinde tüm web sitesi içeriği şu tür varyasyonlara göre değişmekte ve kullanıcılara en iyi performansı sunacak şekilde, otomatik olarak biçimlendirilmektedir:

 • Telefonlar ve tabletler gibi birçok cihaz, kullanıcının cihazını çevirebildiği kadar hızlı bir şekilde yönünü değiştirebilir. Duyarlı web tasarımı, web sitenizi otomatik olarak yeniden biçimlendirir, böylece kullanıcı hangi yönü seçerse seçsin içeriği kolayca anlayabilir.
 • Duyarlı web tasarımı, metnin okunmasını kolaylaştırmak için kenar boşluklarını ve metin boyutunu otomatik olarak ayarlar ve ekrana tam olarak sığdırır. 
 • Tüketiciler, aradıkları bilgiyi bulmaya çalışarak, yakınlaştırıp uzaklaştırarak değil, alışveriş yaparak vakit geçirmek isterler. Bu hayal kırıklığı müşteri ilişkilerine zarar verir. Duyarlı web tasarımı sayesinde müşterinizin kullanıcı deneyimi iyileştirilmiş olur.
 • 2015 yılından bu yana Google, mobil uyumluluğu bir arama motoru sıralama faktörü olarak değerlendiriyor. Diğer arama motoru optimizasyon teknikleriyle birlikte, mobil uyumlu bir web sitesinin daha iyi sıralama alması kaçınılmaz olacaktır.
 • Duyarlı web tasarımı, pazarlama konusunda büyük bir web tasarımı avantajı sunar. Hem masaüstü hem de mobil cihazlar için ayrı bir site oluşturduysanız, pazarlama ve reklam faaliyetleri sırasında hangi siteye bağlanacağınızı seçmekte zorlanabilirsiniz. Duyarlı web tasarımı kullanmak, her cihazda her kullanıcı için çalışacak yalnızca bir bağlantınız olduğu anlamına gelir.

Web Tasarım Konya

Konya’da web tasarımı yapan firmalardan birisi olan Click to Peak, müşterilerinin istek ve taleplerine, ihtiyaçlarına, markanın ihtiyaçlarına ve hedef kitlenin beklentilerine uygun profesyonel projeler geliştirmektedir. Ürün ve hizmetlerinizi doğru şekilde, tam olarak müşterilerinizin anlayabileceği bir dil kullanarak web sitelerinde yer vermek, müşteri potansiyelinin en verimli şekilde kullanılması için önemlidir. Konya web ajansı olarak tasarım çalışmalarımızda, web sitelerini en iyi şekilde tasarlıyor, optimize ediyor ve Google uyumlu hale getiriyoruz. 

Konya Web Sitesi Tasarımı ve Reklam Ajansı

E ticaret sitesi, kurumsal site, blog sitesi, kişisel siteler ve çok daha fazlası için Konya web sitesi tasarımı hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Web siteniz yayına hazır olduktan sonra, daha hızlı gelişme kat etmek ve daha fazla müşteriye ulaşmak için Google Ads, Facebook ve Instagram gibi reklam platformlarında, belirlediğiniz bütçelerle kampanyalar oluşturulabilir. Dijital reklamcılık uzmanlarımız, uygun maliyetli, etkili dönüşüm oranlarına sahip reklam kampanyaları ile ürün ve hizmetlerinizi milyonlarca kişiye tanıtmanız için web sitesi tasarımı Konya şirketi olarak kurumsal reklam yönetimi ve danışmanlığı hizmeti vermektedir. 

Dijital reklamcılığın, geleneksel reklamcılığa göre avantajları şu şekilde sıralanabilir:

 • Web site sahipleri, belirlediği bir bütçe ile reklam kampanyaları oluşturabilir. Başlangıçta, reklam performansının değerlendirilebilmesi için düşük bütçelerle reklam çıkılabilir. Verim alındığı takdirde, daha yüksek reklam bütçeleri ayrılabilir.
 • Dijital reklamcılık, diğer tüm reklam türlerine göre en ayrıntılı hedefleme özelliğine sahiptir. Reklamlarınızın görünmesini istediğiniz il ve ilçeleri, kitlenin yaş aralığını, ilgi alanlarını ve daha birçok detayı seçebilirsiniz. Bu da, reklamlarınızın yalnızca onlara ilgi duyacak kitleyle paylaşılmasını sağlar.
 • Online reklamcılığın en önemli avantajlarından birisi, anında geri dönüş alınmasıdır. Arama motoru optimizasyonu ile aylar sonra elde edilebilecek ziyaretçi kitlesine, saatler içerisinde ulaşılabilir.
 • Dijital reklamcılık, tamamıyla ölçülebilir sonuçlar sunar. Bu da hangi tür reklamlardan daha iyi performans elde edilebileceğinin anlaşılmasını sağlar. 
 • Sosyal medya reklamcılığı ve Google Ads reklamcılığı ile sınırsız kaynak ve olanaklar sunulur. Günümüzde insanların %80’inin sosyal medya, %95’inin arama motoru kullandığını düşünürsek, bu hiç de şaşırtıcı olmayacaktır.
Merhaba 👋 Nasıl Yardımcı Olabiliriz?